Kampars: Latvijas paviljons «World Expo» ir līdz šim labākā reklāma

Apollo
0 komentāru

Ekonomikas ministrs Artis Kampars (JL), iepazīstoties ar Latvijas paviljona «World Expo» izstādē Šanhajā, Ķīnā, pirmo dienu rezultātiem, atzīst, ka tas izraisījis neparedzēti lielu interesi apmeklētāju vidū, informē Ekonomikas ministrijā.

Kampars: Latvijas paviljons «World Expo» ir līdz šim labākā reklāma

Foto: Scanpix/Reuters

Ministrs ir gandarīts par rezultātu un uzskata, ka Latvijas paviljons godam nes valsts vārdu pasaulē.

««Aerodium» uzbūvētais Latvijas paviljons «World Expo» ir viena no labākajām līdz šim radītajām reklāmām par Latviju. Esmu pārliecināts, ka pateicoties tam, par Latviju kā tūrisma galamērķi pieaugs tūristu interese ne tikai no Ķīnas, bet arī no daudzām citām valstīm, kas uzzina par Latvijas radīto unikālo vēja tuneli no masu medijiem,» ar gandarījumu pauž Kampars.

Jau pirmajās dienās cilvēki stāv pat divas stundas, garās rindās, lai noskatītos priekšnesumu. Latvijas paviljons «World Expo» izstādē ir kļuvis par vienu no apmeklētākajiem un godam nes valsts vārdu pasaulē.

«World Expo» ir pasaulē nozīmīgākā starptautiskā izstāde, kas vērsta uz valstu tēla veidošanu un popularizēšanu. «World Expo 2010» norisinās Šanhajā, Ķīnā, no 2010. gada 1.maija līdz 31.oktobrim.

Galvenais Latvijas paviljona ekspozīcijas elements  ir «Aerodium» vertikālais vēja tunelis. Šī gada 26.maijā Ministru prezidents Valdis Dombrovskis atklāja starptautiskās izstādes «World Expo 2010» Latvijas paviljonu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv