Kanāda zaudē punktu pret Slovēniju Video

20 komentāri

Pasaules čempionāta 11. spēļu dienas pēdējā mačā pirmdienas vakarā negaidīti grūti uzvara nāca Kanādas hokejistiem.

Kanāda zaudē punktu pret Slovēniju

Stokholmas apakšgrupas mačā Kanādas valstsvienība papildlaikā ar 4:3 pieveica Slovēnijas izlasi.

Pirmās trešdaļas 6. un 9. minūtē Jans Urbass pārspēja kanādiešu vārtsargu Diveinu Dubniku un izvirzīja Slovēnijas izlasi vadībā ar 2:0. Otrajā periodā jau pirmajās trīs minūtēs Mets Dušeins un Stīvens Stemkoss panāca izlīdzinājumu., taču 8. minūtē Tomažs Razingars atjaunoja vadību slovēņiem.

Trešdaļas turpinājumā kanādieši trīsreiz spēlēja vairākumā, tomēr tā arī nespēja panākt izlīdzinājumu, bet trešā perioda 8. minūtē Kanādas izlases aizsargam Brendenam Dillonam tomēr izdevās panākt neizšķirtu. Papildlaikā uzvaru Kanādas komandai nodrošināja Stemkoss, kurš izgājienā viens pret vienu pārspēja šī mača galveno varoni, slovēņu vārtsargu Luku Grančaru, kurš spēles gaitā atvairīja 35 no 39 metieniem.

Atgādinām, ka citās pirmdienas spēlēs Latvija ar 3:1 uzvarēja Franciju, Krievija ar 8:4 pārspēja Austriju, bet Dānija ar 3:2 pieveica Baltkrieviju.