Kanādas izlase Špenglera kausā uzvar mājiniekus «Davos»

Špenglera kausa izcīņā pirmdien vakarā uzvaru izcīnīja Kanādas izlase, kas ar rezultātu 6:2 uzvarēja mājiniekus — «Davos» hokejistus.

Pārpildītajā arēnā (uz maču bija ieradušies 6746 skatītāji) rezultātu pirmie atklāja Kanādas hokejisti, bet jau otrā perioda vidusdaļā kanādieši atradās vadībā ar 4:0.

Mājiniekiem pirmos vārtus izdevās gūt otrā perioda 13. minūtē, kad precīzs bija amerikāņu leģionārs Niks Naumenko. Mača turpinājumā kanādieši guva vēl divus vārtus, bet «Davos» atbildēja ar vienu vārtu guvumu.

Jāpiebilst, ka abas komandas vairākkārt savā starpā ir tikušās Špenglera kausa finālā un pēdējo reizi tas notika 2006. gadā. Kanādas izlase finālā spēlējusi pēdējos četrus gadus. Pagājušajā gadā par Špenglera kausa uzvarētājiem kļuva Maskavas «Dinamo» hokejisti.

«Apollo» jau ziņoja, ka pirmdienas pirmajā mačā latviešu aizsarga Atvara Tribuncova pārstāvētā Čehijas komanda Karlovi Vari «Energie» ar 1:2 bullīšos piekāpās Vācijas klubam Manheimas «Adler».