Kanādas snovbordists Andersons uzvar paralēlā milzu slaloma sacensībās

Par Vankūveras olimpisko spēļu čempionu snovborda paralēlajā milzu slalomā vīriešiem sestdien kļuva kanādietis Džeisijs Džejs Andersons.

Jasey Jay Anderson

Finālā Andersons sliktos laika apstākļos notikušajās sacensībās apsteidza Austrijas sportistu Benjaminu Karlu par 0,35 sekundēm, bet mazajā finālā francūzis Matjē Bozeto samērā pārliecinoši pieveica krievu Staņislavu Detkovu.

Paralēlais milzu slaloms olimpiskajā programmā debitēja 2002. gadā, nomainot milzu slalomu. Divi sportisti vienlaicīgi brauc pa paralēlu trasi, otrajā braucienā apmainoties vietām.

Finālā par piekto vietu šveicietis Simons Šohs apsteidza slovēni Zanu Koširu, bet septīto vietu izcīnīja amerikānis Kriss Klags, kurš bez cīņas pārspēja citu slovēni Roku Flanderu.