Kandavas novadā plāno renovēt siltumapgādes sistēmu

Apollo
0 komentāru

Kandavas novadā plāno renovēt siltumapgādes sistēmu, jo siltuma trases un katlumājas ar to iekārtām ir novecojušas un atrodas sliktā tehniskajā stāvoklī. Šim nolūkam SIA «Kandavas namsaimnieks» sagatavojusi atbilstošu projektu un aicina iedzīvotājus neuzkrāt parādus. 

Kandavas novadā plāno renovēt siltumapgādes sistēmu

Foto: Ieva Čīka/LETA

Kandavas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Baiba Vītoliņa aģentūru LETA informēja, ka SIA «Kandavas namsaimnieks», kas ir pašvaldības uzņēmums, gatavo iesniegšanai projekta «Atbalsts centralizētās siltumapgādes sistēmu efektivitātes paaugstināšanai» pieteikumu Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā, lai pretendētu uz ES fondu atbalstu. 

Tas ļautu sakārtot un atjaunot siltumtrases, kā arī uzstādīt siltummezglus, kuru tehniskās iespējas ļauj konkrētā ēkā regulēt iedzīvotājiem optimālu apkures un karstā ūdens temperatūras režīmu, tie nepieļauj telpu pārkurināšanu laika periodos, kad āra gaisa temperatūra paaugstinās, skaidroja Vītoliņa. 

«Kandavas namsaimnieks» aicinājis iedzīvotājus būt saprotošiem un pēc iespējas maksāt un neuzkrāt apkures, kā arī apsaimniekošanas pakalpojumu parādus. 

Oktobra vidū visā Kandavas novadā sākta jaunā apkures sezona. Neraugoties uz lielajiem iedzīvotāju parādiem, apkure pieslēgta visām daudzdzīvokļu mājām, informēja SIA «Kandavas namsaimnieks» valdes priekšsēdētāja Sanita Irbe. 

Gandrīz visas Kandavas novada centralizētās katlumājas par kurināmo izmanto malku, kura ir sagādāta pietiekamā daudzumā, lai pietiktu visai apkures sezonai. Šogad malka iepirkta par 17,50 latiem par kubikmetru. Izņēmums ir trīs mājas Ķiršu ielā Kandavā, kuras tiek apkurinātas ar gāzi. Kopumā SIA «Kandavas namsaimnieks» pārziņā ir septiņas katlumājas, kuras nodrošina siltumu visā Kandavas novadā. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
24

2017. gada 24. oktobris

Vārda dienas

Renāte, Mudrīte, ModrīteRenija, Renijs, Renita, Renta, Rēna, Rineta, Rinete, Reneta, Renāta, Mudris, Rana, Ranāte, Raneta, Ranita, Ranta, Rena, Renata, Renate, Mudra

Valūtu kursi

24.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv