Kandavas vecpilsētas centrā būvēs promenādi

Apollo
0 komentāru

Īstenojot Kandavas vecpilsētas centra daļas atjaunošanu, pilsētā plānots izveidot promenādi, aģentūrai LETA pastāstīja Kandavas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Solvita Viļuma.

Kandava ziemā

Kandava ziemā

Foto: Lita Krone/LETA

Kandavas novada domes priekšsēdētājs Rolands Bārenis parakstījis vienošanos ar Valsts aģentūru «Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra» par projekta «Kandavas vecpilsētas centra daļas atjaunošana un tūrisma infrastruktūras attīstība» īstenošanu.

Kā paskaidroja Viļuma, projekta idejas autors un projekta pieteikuma sagatavošanas iniciators esot pats Kandavas novada domes priekšsēdētājs.

Kopējās projekta izmaksas plānotas 400 000 latu apmērā, 65% no attiecināmajām izmaksām finansēs Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF), 3% veido valsts budžeta dotācija, bet 32% no attiecināmām, kā arī neattiecināmie izdevumi tiks segti no pašvaldības līdzekļiem.

Projektā plānots labiekārtot vecpilsētas skvēru starp Mūzikas skolu un Ūdens ielu, izveidojot Kandavas iedzīvotājiem un novada viesiem patīkamu atpūtas zonu.

Ar projekts palīdzību pašvaldība plāno veicināt tūrisma attīstību Kandavas novadā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
17

2017. gada 17. oktobris

Vārda dienas

Karīna, Gaits, GaitisKārina, Kārija, Karīne, Karita, Karinē, Karine, Karina, Karija, Karens, Karena, Gaita

Valūtu kursi

17.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv