Kanoe airētājam Ežmalim 6. vieta Eiropas U-23 čempionātā

Eiropas čempionātā kanoe airēšanā un smaiļošanā junioriem un U-23 vecuma sportistiem Latvijas kanoists Miķelis Ežmalis izcīnījis sesto vietu 200 metru distancē, liecina organizatoru informācija.

Miķelis Ežmalis

Finālā no sacensību uzvarētāja baltkrieva Dzjanisa Haraža, Latvijas sportists atpalika par 1,473 sekundēm.

Savukārt 500 metru distancē smaiļotājs Gints Veinbergs uzvarēja B finālā, kas viņam deva desmito vietu sacensību kopvērtējumā. Tikmēr smaiļotāji Mārtiņš Veispals un Staņislavs Timošenko arī iekļuva B finālā, kur palika otrie un sacensības noslēdza 11. vietā.

Dāmu konkurencē U-23 vecuma grupā smaiļotāja Lāsma Liepa 200 metru distances A finālā finišēja kā astotā un čempionei Anastasijai Sergejevai no Krievijas zaudēja 3,072 sekundes.