Kāpēc dažas sievietes kļūst par lesbietēm

Apollo
0 komentāru

Izrādās, arī lesbietes mēdz būt dažādas. Bet, ja jau esi lesbiete, neviens vīrietis tevi nespēs pievērst «savai ticībai»...

2 sievietes apkampjas

«Tikai tu, mana mīļā!»

Foto: No «Princeses»

Ja ģenētiski ieprogrammētas sievietes galvas smadzenes embrionālās attīstības stadijā nelaimīgā kārtā saņem pārāk lielu vīriešu hormonu devu, viņas «pārošanās centrs» var sākt darboties «vīriešu režīmā».

Tas nozīmē, ka, kļuvusi par pieaugušu sievieti, viņa interesēsies nevis par vīriešiem, bet gan par citām sievietēm. Ja šādu pārmērīgi lielu hormonu devu saņem arī «uzvedības centrs», tad viņa savā uzvedībā, stājā un runasveidā būs izteikti vīrišķīga, un iespējams, ka paziņas viņas izskatu aprakstīs kā «vīrietīgu».

Ja turpretī viņas «uzvedības centrs» nesaņems palielinātu vīriešu hormonu devu, viņa saglabās sievišķīgu uzvedību, un tomēr viņu valdzinās citas sievietes, nevis vīrieši. Teikto apliecina arī eksperimenti ar žurku un pērtiķu mātītēm.

Lai arī «vīrietīgās» lesbietes nepārprotami radījusi viņu bioloģija, tomēr daudzi cilvēki joprojām atsakās ticēt, ka sievišķīgās lesbietes tāpat varētu būt savas bioloģijas gūsteknes. Viņi domā, ka šīs sievietes labprātīgi izvēlējušās būt par lesbietēm, jo viņu izskats nekādi neliecina, ka viņām varētu patikt sava dzimuma pārstāves.

Ir daudz vīriešu, kuri, iepazinušies ar šādu sievišķīgu lesbieti, mēdz sacīt: «Varu saderēt, ka es jau nu gan prastu iegrozīt viņas prātu pareizajās sliedēs.» Tomēr šīs trauslās un izskatīgās sievietes interesējas nevis par vīriešiem, bet gan par citām sievietēm.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

17.11.2017
Ienākt apollo.lv