Kāpēc vīriešiem labāk izvairīties no seksa ar iereibušām sievietēm

Apollo
150 komentāri

Advokāte, kas specializējas seksuālu uzbrukumu gadījumos, vīriešiem iesaka izvairīties no seksa ar sievietēm, kuras ir lietojušas alkoholu, jo sieviete savu reibumu var izmantot, lai apsūdzētu vīrieti izvarošanā.

Kāpēc vīriešiem labāk izvairīties no seksa ar iereibušām sievietēm

Foto: PantherMedia / Scanpix

Vērtīgo padomu sniedz advokāte Keitija Makkuloha (Cathy McCulloch), kura 34 gadus specializējusies izvarošanas gadījumu tiesas procesos. Viņa medijiem skaidro, ka vīrieši bieži slikti pārzina likumus, tāpēc nereti iekuļas situācijās, kad sieviete pēc seksa vīrieti apsūdz izvarošanā, turklāt, ja sieviete pirms seksa ir iedzērusi kaut vienu glāzi alkoholiska dzēriena, tas var viņai kalpot kā pamatīgs ierocis tiesā.

«Likums ir vienkāršs: ja sieviete ir iedzērusi un pēc seksa apgalvo, ka nav bijusi spējīga piekrist vai atteikties no dzimumakta, vīrieti var apsūdzēt izvarošanā. Tam, cik daudz izdzerts vai, ja arī vīrietis ir bijis dzēris, nav nekādas nozīmes,» izdevumam «Independent» komentēja Makkuloha.

Sabiedrībā, kur došanās uz randiņiem bieži ir saistīta ar kopīgu iedzeršanu, šāda problēma ir visai bieža parādība.

«Problēma slēpjas tur, ka nav iespējams noteikt, cik liels alkohola daudzums vajadzīgs, lai attiecīgā persona vairs nespētu pati pieņemt loģiskus lēmumus attiecībā pret seksu,» piebilda eksperte Sāra Kinga.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv