Karavīri dosies pārbaudīt ezera peldvietu, kur bērni atrada granātas

Apollo
0 komentāru

Nacionālo bruļoto spēku (NBS) Jūras spēku Flotiles Ūdenslīdēju komanda ceturtdien dosies uz Viļakas novadu, lai uzsāktu Viļakas ezera peldvietas pārbaudi, kur pagājušajā nedēļā peldoties bērni atrada rokas granātas, informē Aizsardzības ministrijas Militāri publisko attiecību departamenta Preses nodaļas pārstāve Sandra Brāle.

Karavīri dosies pārbaudīt ezera peldvietu, kur bērni atrada granātas

Foto: Apollo

NBS no Viļakas novada domes saņēma lūgumu pārmeklēt ezera peldvietu. Veicot situācijas novērtējumu un apstākļu izvērtēšanu, kā arī to, ka tieši bērni atraduši rokas granātas un tā ir iedzīvotāju iecienīta peldvieta, NBS vadība pieņēma pretimnākošu lēmumu veikt peldvietas apsekošanu, sniedzot drošības izvērtējumu turpmāko darbību veikšanai.

12. un 13.jūlijā NBS saņēma informāciju no Valsts policijas, ka skolas vecuma bērni, peldoties Viļakas ezera peldvietā, atraduši rokas granātas. 13. un 14.jūlijā Zemessardzes Nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas dežūrgrupa ieradās notikuma vietā un sprādzienbīstamos priekšmetus iznīcināja.

NBS atkārtoti aicina iedzīvotājus būt uzmanīgiem un, atrodot šādus priekšmetus, nekādā gadījumā tos neaiztikt. Vietu, kur tie atrasti, iespēju robežās jānorobežo un par atradumu jāziņo tuvākajā policijas nodaļā vai pa telefonu 112.

Pēc informācijas saņemšanas uz notikuma vietu dosies nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas speciālisti, kas atrastos priekšmetus neitralizēs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv