Karavīriem Afganistānā Līgo svētkos tiks šprotes un rupjmaize

Apollo
0 komentāru

Lai radītu svētku sajūtu karavīriem, kuri pārstāv Latviju starptautiskajā operācijā Afganistānā, uz operāciju rajonu devušies Nacionālo bruņoto spēku (NBS) pārstāvji – Ivo Mogiļnijs un Aivars Krjukovs, portālu «Apollo» informēja Aizsardzības ministrija.

Karavīriem Afganistānā Līgo svētkos tiks šprotes un rupjmaize

Foto: Evija Trifanova/LETA

Tiekoties ar Latvijas karavīriem, NBS pārstāvji viņiem pasniegs «Cēsu alus» sagādāto Ulmaņlaiku kvasu, kā arī grupas «Gain Fast» muzikālo veltījumu. Jau ierasts, ka karavīri svētkos saņems arī rupjmaizi, šprotes eļļā, kartupeļu plāksnītes, zefīru un ķiplokus.

Karavīri Afganistānā saņems arī aizsardzības ministra Imanta Lieģa un NBS komandiera Jura Maklakova apsveikumu vasaras saulgriežos.

Kontingenta komandieris pulkvežleitnants Ansis Strazdiņš stāsta, ka, pirmkārt, jārēķinās ar drošības apsvērumiem. «Labas attiecības mūsu kontingentam izveidojušās ar Norvēģijas kontingenta karavīriem - Mazarišarīfā kopīgi svinēsim vasaras saulgriežus, jo arī norvēģiem šajā dienā ir vasaras svētki. Pastāstīsim viņiem par mūsu svētkiem un latviešu tradīcijām,» ar lepnumu stāsta kontingenta komandieris.

Arī Meimenā, kur izvietota lielākā kontingenta daļa, notiks simboliska vasaras saulgriežu svinēšana.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.10.2017
Ienākt apollo.lv