«Karjala Cup» ar uzvaru sāk Krievijas un Zviedrijas hokejisti

Eirotūres posmā «Karjala Cup» Somijas galvaspilsētā Helsinkos ceturtdienas vakarā pirmajā spēļu kārtā uzvaru svinēja Krievijas un Zviedrijas izlases hokejisti.

Krievijas izlase ar 4:3 tikai pēcspēles metienu sērijā pieveica mājiniekus somus, lai gan mača gaitā krievi zaudēja ar 0:3. Jau pēc nepilnām astoņām minūtēm Somijas valstsvienība bija guvusi trīs vārtus (divi Jarko Immonenam, vieni Marko Antilam). Otrajā periodā rezultāta starpību samazināja Oļegs Saprikins, trešā perioda sākumā Daniss Zaripovs panāca 2:3, bet 70 sekundes līdz pamatlaika beigām Aleksejs Morozovs guva trešos vārtus Krievijas izlases labā, turklāt tieši komandas kapteinis Morozovs pēcspēles metienu sērijā realizēja izšķirošo bullīti.

Citā spēlē Zviedrijas valstsvienība ar 4:3 pamatlaikā pārspēja Čehijas izlases hokejistus. Mača ceturtajā minūtē Jaroslavs Bednāržs izvirzīja vadībā čehus, taču tad līdz otrās trešdaļas vidum Niklass Nordgrēns, Markuss Nilsons, Matiass Veinhandls un Daniels Vidings panāca 4:1 zviedru labā. Spēles turpinājumā Bednāržs un Mareks Kvapils spēja samazināt rezultāta starpību līdz minimumam, taču izglābties čehi nespēja.