Karjeras portāls irdarbs.lv apkopojis darba ņēmēju vēlmes*

Apollo
0 komentāru

Irdarbs.lv, kurš ir viens no jaunākajiem un straujāk augošākajiem karjeras portāliem Latvijā, šī gada martā veica portāla apmeklētāju aptauju, lai noskaidrotu darba ņēmējiem pievilcīgākās nozares un ieteicamo atalgojumu.

Karjeras portāls irdarbs.lv apkopojis darba ņēmēju vēlmes*

Foto: Publicitātes foto

Tika aptaujāti 1000 respondenti un Irdarbs.lv apmeklētāju vidū par iekārojamāko nodarbinātības jomu atzīta administrēšana/asistēšana/prakse un pārdošana/klientu apkalpošana, vairums aptaujāto, strādājot šajās nozarēs, vēlētos nopelnīt Ls 300 – Ls 500 mēnesī.

Komentējot aptaujas rezultātus, Irdarbs.lv pārstāvji atzina, ka portāla apmeklētāju vēlmes vairumā gadījumu atbilst Irdarbs.lv publicēto vakanču piedāvājumam. Tomēr reālajā dzīvē, kā uzsvēra Irdarbs.lv, ne vienmēr vakances aizpildīšana noris bez sarežģījumiem. Diemžēl ne vienmēr cilvēki, kuri ir deklarējuši savu interesi meklēt darbu, ir gana konsekventi un neatlaidīgi savā rīcībā un vēl arvien jāsastopas ar tādiem gadījumiem kā neierašanās uz sarunātu darba interviju, pavirši sagatavotu CV vai ar nepatiesu faktu sniegšanu potenciālajam darba devējam. Protams, darba meklētājam ir jāsamierinās ar faktu, ka darba sludinājuma devējs nespēs uzaicināt uz pārrunām visus, kuri iesūtījuši savus pieteikumus, bet gan tos, kuri vislabāk atbildīs vakances kritērijiem. Tajā pašā laikā arī vakances izsludinātājam jārēķinās ar to, ka darba meklētājam, kurš teorētiski visprecīzāk atbilst vakantajam amatam, var būt savi apsvērumi nepieņemt darba piedāvājumu.

Portāls Irdarbs.lv dibināts 2010.gada novembrī un ir viens no straujāk augošākajiem karjeras un darba portāliem Latvijā.
Vidēji mēnesī Irdarbs.lv apkalpo 1500 jaunas vakances. Vismaz vienu pakalpojumu, tai skaitā vakances bezmaksas izsludināšanu un pieeju CV datu bāzei, izmantojuši vairāk kā 2400 darba devēji, savukārt vairāk kā 1000 uzņēmumu izmanto PREMIUM servisa klasi.

Mūsu adrese www.irdarbs.lv.

* Apmaksāts reklāmas raksts

 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv