Karlovi Vari «Energie» debitēs KHL?

Apollo
0 komentāru

Čehijas komanda Karlovi Varu «Energie» nākamsezon spēlēs Kontinentālajā hokeja līgā (KHL), informē portāls «allhockey.ru».

Karlovi Vari «Energie» debitēs KHL?

Foto: AP

Pēc KHL prezidenta Aleksandra Medvedeva tikšanās ar Čehijas komandas Karlovi Varu «Energie» amatpersonām ir zināms, ka Čehijas kūrorta pilsētai ir paredzēta vieta KHL turnīrā nākamajā sezonā. Pēc abu pušu tikšanās Čehijas komandai jāiesniedz pieteikums dalībai čempionātā, kā arī turnīra organizatoriem jāiesniedz citi dokumenti, kas ir vajadzīgi spēlēšanai KHL.

Karlovi Varu komandas oficiāls paziņojums par dalību KHL čempionātā vēl nav bijis, bet pēc neoficiālas informācijas ir zināms, ka komanda jau veido sastāvu nākamajai sezonai. Līgas vadība «Energie» komandai ļauj savā sastāvā iekļaut neierobežotu skaitu ārzemju spēlētāju. Tāds pats noteikums attiecas arī uz Minskas, Rīgas un Astanas komandām.

Tāpat ir iespējama jauna komandas izveide Krievijas austrumos, bet par to lielāka skaidrība varētu būt nākamajā nedēļā. Paredzams, ka «Energie» komanda un jaunizveidotais klubs no Krievijas līgā ieņems Čehovas «Vitjaz» un Voskresenskas «Himik» vietu, kas palika pēdējās šajā sezonā.

Jautājumi, kas skar līgas nākotnes perspektīvas, jaunu komandu piesaisti un divīziju sadalījumu tiks risināti pēc play-off spēļu turnīra beigām.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv