Karro 22. vieta pasaules čempionāta posmā MX1 klasē

3 komentāri

Latvijas motobraucējs Matīss Karro svētdien ieņēma 22. vietu Francijā notikušajā pasaules čempionāta motokrosā astotajā posmā prestižākajā MX1 klasē..

Pirmajā braucienā latvietis ierindojās 21. vietā, bet otrajā braucienā spēja pakāpties uz 19. pozīciju un nopelnīt divus kopvērtējuma punktus.

Šīs Latvijas labākajam motobraucējam bija atgriešanās sacensības pasaules čempionātā pēc viena posma izlaišanas plaukstas locītavas traumas dēļ.

Par posma uzvarētāju kļuva slavenais itālis Antonio Kairoli, kurš braucienos bija attiecīgi pirmais un otrais.

Savukārt MX2 klases sacensībās Latvijas pārstāvis Roberts Justs finišēja 24. vietā.

Pirmajā braucienā Justam 19. vieta un divi kopvērtējuma punkti, bet otrajā viņš bija spiests samierināties ar 23. pozīciju.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā pēc astoņiem posmiem MX1 klasē A.Justs ar 43 punktiem ieņem 19. vietu, bet viņam ar 41 punktu seko Karro, kurš gan piedalījies vien piecos etapos. Savukārt vēl viens Latvijas pārstāvis Ivo Šteinbergs ar vienu punktu ieņem 45. vietu.

Tikmēr MX2 klasē R.Justs ar pieciem punktiem atrodas 37. vietā.