Karro MX2 klasē Nīderlandē 18.vietā

Pasaules čempionāta trešajā posmā motokrosā MX2 klasē - Nīderlandes «Grand Prix» izcīņā - svētdien 18. vietu divu braucienu summā izcīnīja Latvijas sportists Matīss Karro.

«MVD-D Suzuki» komandas braucējs, kas kvalifikācijas sacensībās sestdien ieņēma 18. vietu, pirmajā braucienā nestartēja, bet otrajā finišēja 15.pozīcijā, kas summā viņam deva 18. vietu.

Līdz ar to Karro nopelnīja sešus punktus pasaules čempionāta kopvērtējumā.

Savukārt otrs Latvijas pārstāvis MX2 klasē Augusts Justs no «Honda Latvia Elksni» komandas pirmajā braucienā palika 32. pozīcijā, bet otrajā viņš finišēja 22. vietā, un kopvērtējumā tika klasificēts 25. pozīcijā, ieskaites punktus nesaņemot.

MX2 klases kopvērtējumā pēc trešā posma Karro ar 22 punktiem atrodas 15. vietā.

Tikmēr prestižākajā MX1 klasē «Honda Latvia Elksni» vienības braucējs Ivo Šteinbergs, kurš traumas dēļ pirmajos divos posmos nestartēja, šajā posmā braucienos ieņēma attiecīgi 29. un 26. vietā, bet viņa komandas biedrs Filips Kempelis ieņēma attiecīgi 32. un 25.pozīciju.

Posma kopvērtējumā Kempelis un Šteinbergs tika klasificēti attiecīgi 28. un 29 .pozīcija.

MX1 klases kopvērtējumā neviens Latvijas sportists pagaidām punktus nav izcīnījis.