Karro PČ MX2 klasē izcīna 12. vietu Papildināts

Pasaules čempionāta sestajā posmā motokrosā MX2 klasē - ASV «Grand Prix» izcīņā - svētdien MX2 klasē 12. vietu izcīnīja «MVD-D Suzuki» vienību pārstāvošais Latvijas motobraucējs Matīss Karro.

Karro PČ MX2 klasē izcīna 12. vietu

Karro pirmajā braucienā finišēja 15. vietā, bet otrajā - 12. pozīcijā, kas summā viņam deva 12. vietu.

Līdz ar to Karro nopelnīja 15 punktus pasaules čempionāta kopvērtējumā.

Savukārt otrs Latvijas pārstāvis MX2 klasē Augusts Justs no «Honda Latvia Elksni» komandas uz ASV nebija devies.

MX2 klases kopvērtējumā pēc sestā posma Karro ar 68 punktiem nostiprinājās 15. vietā, bet Justs ar diviem punktiem ieņem 40. vietu.

Tikmēr prestižākajā MX1 klasē «Honda Latvia Elksni» vienības braucējs Ivo Šteinbergs šajā posmā braucienos ieņēma attiecīgi 27. un 22. vietu, bet viņa komandas biedrs Filips Kempelis šoreiz nestartēja.

Posma kopvērtējumā Šteinbergs tika klasificēts 27. pozīcijā, tomēr punktus neizcīnīja.

MX1 klases kopvērtējumā neviens Latvijas sportists pagaidām pie punktiem nav ticis.