Karsums iziet laukumā, bet «Bruins» zaudē

Pagājušās nakts Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē zaudējumu piedzīvoja Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Bostonas «Bruins» komanda, kas savā laukumā ar 3:4 zaudēja Tampabejas «Lightning» hokejistiem.

Partneri apsveic Zdeno Haru ar vārtu guvumu, bet tas neglāba Bostonas komandu savās mājās no zaudējuma.

Spēlē pret Tampabejas komandu tika pieteikts arī latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums. Viņš laukumā pavadīja deviņas minūtes un trīs sekundes, kuru laikā izdarīja trīs spēka paņēmienus un nopelnīja lietderības koeficentu –1. Metienus uz pretinieku vārtiem uzbrucējs neizdarīja un arī rezultatīvas piespēles neatdeva.

«Bruins» sastāvā vārtus guva Endrjū Ferenss, Zdeno Hara un Fils Kessels, savukārt «Lightning» komandā ar precīziem metieniem izcēlās Marks Reči, Džefs Halperns, Adams Hals un Vaclavs Prospals. Prospals guva uzvaras vārtus spēles trešajā periodā, kad līdz mača beigām bija atlikusi pusotra minūte.

Jau ziņojām, ka «Bruins» izbraukumā zaudēja iepriekšējo spēli «Panthers» komandai, viesos piekāpjoties ar 0:2. Mārtiņš Karsums laukumā pret Kārļa Skrastiņa komandu neizgāja.

Ar 60 spēles izcīnītiem 88 punktiem Austrumu konferencē «Bruins» komanda joprojām saglabā līderpozīciju.