Kārtējās amatpersonu deklarācijas par 2012.gadu nav iesniegušas vairāk nekā 6000 amatpersonu

Apollo
4 komentāri

Šodien ir pēdējā diena, kad valsts amatpersonas Valsts ieņēmumu dienestā var iesniegt kārtējo deklarāciju par 2012.gadu, un to vēl nav izdarījušas vairāk nekā 6000 amatpersonu.

Kārtējās amatpersonu deklarācijas par 2012.gadu nav iesniegušas vairāk nekā 6000 amatpersonu

Foto:Apollo

VID Sabiedrisko attiecību daļā aģentūru LETA informēja, ka līdz šim deklarācijas saņemtas no 49 472 amatpersonām, kas kopumā ir 88,9% no kopējā amatpersonu skaita, kam ir šāds pienākums. Kopumā deklarācijas ir jāiesniedz 55 665 valsts amatpersonām.

No valsts augstākajām amatpersonām pienākumu izpildījuši jau 12 ministri, 94 Saeimas deputāti un četri ministriju parlamentārie sekretāri.

VID atgādina, ka kārtējās amatpersonu deklarācijas var iesniegt vēl šodien līdz pusnaktij. VID apkopos datus par tām amatpersonām, kas deklarācijas nav iesniegušas un izsūtīs atgādinājuma vēstules tām amatpersonām, no kurām nebūs saņemtas ne deklarācijas, ne arī iesniegums par to, ka objektīvu iemeslu dēļ nav bijis iespējams iesniegt deklarāciju.

Ja amatpersona ir nokavējusi deklarācijas iesniegšanas termiņu, VID vērtē katru gadījumu atsevišķi. Ja deklarācija nav iesniegta neattaisnota iemesla dēļ, amatpersonu var saukt pie atbildības un tā var saņemt sodu līdz 250 latiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv