Kas izglābs sievietes no pasaules gala 2012. gadā? Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Lai novērstu sieviešu domas no pasaules gala, kurš tiek saistīts ar 2012. gadu, 12 spēcīgi vīrieši ir ne tikai piekrituši tikt iemūžināti sievietēm paredzētā kalendārā, bet piekrituši arī izģērbties. Vēl vairāk – visām interesentēm būs iespēja tikties ar kalendārā sastopamajiem puišiem klātienē.

Kalendārā «12+» puiši atklāj savus augumus, lai parādītu vīrišķību un spēku, tādējādi liekot sievietēm domāt par 2012. gadu kā par tādu, ar kuru viss vēl tikai sāksies.

Lai redzētu, uz ko 12 puiši ir spējīgi, 12. augustā plkst.22.00 klubā/restorānā Dstyle tiks rīkota kalendāra «12+» prezentācija. Visām sievietēm, kuras vēlas satikt spēcīgos puišus un uzzināt par viņiem ko vairāk, ir iespēja apmeklēt pasākumu. Pasākuma laikā puiši atklās ne tikai savas personības... Ir paredzēts, ka vakars izvērtīsies pavisam karsts, savukārt vienai laimīgajai apmeklētājai būs iespēja ar kādu no puišiem iepazīties pavisam tuvu.

Pēc pasākuma sievietes noteikti vēlēsies 2012. gadu pieredzēt pēc iespējas ātrāk un vēlēsies to darīt kopā ar «12+».

Pati kalendāra autore, Alīna Dukāte, savu ideju un tās rezultātā radušos kalendāru sievietēm skaidro: «Mans mērķis bija sievietēm parādīt vīrieša spēku un novirzīt sieviešu domas no 2012. gada, kas saistīts ar pasaules galu. Rezultātā tika radīts «12+», kurš ne tikai atgādina sievietēm par to, ka mēs varam paļauties uz saviem spēcīgajiem vīriešiem, bet dara to 365 dienas gadā.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv