Kas kopīgs mākslai un «Mercedes-Benz»? Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Spilgtā un šarmantā mākslinieku tandēma – Kristapa Kalna un Sarmītes Māliņas darbs «Mīlestība nekad nebeidzas» kļuvis par vienu no atzinīgāk vērtētajiem mākslas darbiem Latvijā.

Kas kopīgs mākslai un «Mercedes-Benz»? 2 attēli Atvērt

Publicitātes foto

Pērn laikmetīgās mākslas izstādē «Skaistums» Cēsu mākslas festivālā mākslinieku tandēma darbu par labāko starp astoņiem citiem ievērojamu autoru darbiem atzina izstādes apmeklētāji, novērtējot to ar lielāko balsu skaitu. Uzņēmums «Domenikss» māksliniekiem pasniedza festivāla īpašo balvu – iespēju pusgadu vizināties ar jaunāko «Mercedes-Benz» C klases automobili.

«Mīlestība nekad nebeidzas» ir fotogrāfa Kristapa Kalna un mākslinieces Sarmītes Māliņas kopīga izpratne par skaistuma jēdzienu un tā interpretāciju mākslā. «Cilvēki par skaistāko savā dzīvē mēdz uzskatīt mīlestību, un arī mēs nolēmām pieskarties šai tēmai,» stāsta Sarmīte Māliņa.

«Pusgadu pēc Cēsu mākslas festivāla esam izmantojuši, lai radītu mūsu ilgi loloto kopdarbu, kas roku rokā ar Imanta Ziedoņa vārdiem, iedzīvināts vizuālajā stāstā grāmatā–albumā «Latvija man» un atklāj Latviju dzejnieka atmiņās. Mersedess savā ziņā kļuva par mūsu iedvesmas avotu, cīņu biedru un izcilu pavadoni,» stāsta Kristaps Kalns. «Kopīgi apbraukājām dzimteni, iepazīstinājām Mersedesu ar tādām vietām Latvijas dabā, kur vienkāršam cilvēkam neienāktu prātā savu kāju spert, radījām fotogrāfijas, veidojām grāmatu un vienkārši baudījām Latviju, mākslu un komfortu.»

15. februārī darbs kļuva par «Dienas Gada balva kultūrā» laureātu un līdz 29. martam kopā ar citiem «Purvīša balvas» finālā iekļuvušajiem darbiem apskatāms izstāžu zālē «Arsenāls».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

17.12.2017
Ienākt apollo.lv