Kas noticis ar Annas Rozītes kleitu? Attēlu galerija

Apollo
81 komentārs

Atklājot iespaidīgā sadziedāšanās šova «Koru Kari» trešo sezonu varējām vērot TV sejas Annas Rozītes un dziedātāja Laura Reinika sadarbību, uzņemoties šova vadītāju lomas. Gan Lauris, gan Anna bija ietērpti pelēkos tērpos. Kamēr Lauris bija spīdīgs, spīdīgs, Annas kleita pirmajā «acu uzmetienā» radīja iespaidu par misēkli ar apliešanos. Protams, ieskatoties vērīgāk un redzot tērpu pilnā augumā, kļūst skaidrs, ka divdomīgo skatu radījis batikotais audums. Kāds jums šķiet atklāšanas šova vadītāju tēls?

Jau ziņojām, ka pirmajā marta svētdienā tika atklāta trešā sezona muzikālam šovam «Koru Kari», kas deviņu nedēļu garumā ieskandinās šovasar gaidāmos Dziesmu svētkus. Uz skatuves tika sveikti, iepazīti un vēlāk ar dziesmām priecēja septiņi dzīvespriecīgi dažādu stihiju kori un to vadītāji no sešām Latvijas pilsētām. Īstā muzikālā sacensība ir sākusies un jau nākamajā reizē kādam no koriem šovs būs jāatstāj. 

Dalībnieki skatītājus pārsteidza ar skanīgām dziesmām un pārdomātiem priekšnesumiem. Muzikālos un radošos korus ik svētdienu vērtēs žūrija, kuras sastāvā ir «Koru Kari» otrās sezonas uzvarētāja, dziedātāja Ieva Kerēvica un Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas jauktā kora un Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes jauktā kora «Aura» mākslinieciskais vadītājs Edgars Vītols. Savukārt trešais žūrijas pārstāvis reizi no reizes būs cits, šoreiz tas bija «Koru Kari» pirmās sezonas uzvarētājs Atis Auzāns, viņš sevi pieteica ar dziesmu «Tumša nakte, zaļa zāle».

ATKLĀŠANAS ŠOVA FOTOGALERIJA 

Pirmajā iepazīšanās raidījumā kori izpildīja dziesmas, kas saistītas ar to vadītājiem, un atklāšanas vakarā neviens koris kaujas lauku vēl nepameta. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv