Kas saista Aishu un Jāni Apeini? Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Dziedātāja Aija Andrejeva (24) un operdziedātājs Jānis Apeinis jau aptuveni četrus mēnešus labprāt pavadot laiku kopā, novērojis žurnāls «Kas Jauns».

Aisha un Jānis Apeinis piedalās preses konferencē par Rīgas Bērnu un jauniešu muzikālā teātra ''RīBēJa MuTe'' jauniestudējumu - Valta Pūces un Pētera Brūvera mūziklu visai ģimenei "Velniņi". 3 attēli Atvērt

Aisha un Jānis Apeinis piedalās preses konferencē par Rīgas Bērnu un jauniešu muzikālā teātra ''RīBēJa MuTe'' jauniestudējumu - Valta Pūces un Pētera Brūvera mūziklu visai ģimenei "Velniņi".

Foto: LETA/Evija Trifanova

Gan Aisha, gan Apeinis jau kādu laiku baudot no attiecībām brīvu cilvēku statusu. Aishai veicies profesionālajā jomā - uzvarēts «Eirovīzijas» nacionālais fināls, bet privātajā dzīvē nav gājis tik spoži. Dziedātāja gada sākumā izšķīrusies ar Ivaru Celmu, ar kuru kopā bija pusotru gadu.

Savukārt, Apeinis pagājušajā gadā bieži bijis manāms aktrises Rēzijas Kalniņas sabiedrībā. Decembrī pie Apeiņa sāniem bijusi manāma jau cita pavadone - aktrise, Anrija Lemberga bijusī, Zane Aļļēna.

«Kas Jauns» novērojis, ka Aisha un Apeinis labprāt pavadījuši laiku viens otra sabiedrībā «SEB Muzikālās bankas 2009» noslēguma ceremonijā. Apeinis šajā ceremonijā atradies žūrijas locekļa godā, kamēr Aishai bija jāuzstājas ar dziesmām. Operdziedonis atbalstījis Aishu arī aizkulisēs, tomēr, redzot pret viņiem vērstus fotoobjektīvus, viņi meklējuši nomaļāku vietu sarunām.

Abi nesen manīti pārvietojamies pa Rīgu ar Aishas auto.

Šobrīd gan Aisha, gan Apeinis darbojas vienā projektā - muzikālajā iestudējumā «Velniņi». Aishai tikusi Velnēna loma, kamēr Apeinis atveido Saimnieku.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv