Kas vasarā notiek ar meitenēm? Sekss…

Apollo
0 komentāru

70 procenti (!) jaunavu vecumā no 17 līdz 20 gadiem trīs īso vasaras mēnešu laikā pamanās sākt seksuālo dzīvi un pat nomainīt vairākus seksuālos partnerus.

70 procenti (!) jaunavu vecumā no 17 līdz 20 gadiem trīs īso vasaras mēnešu laikā pamanās sākt seksuālo dzīvi un pat nomainīt vairākus seksuālos partnerus.

Foto: Inga Kundziņa

Tuvojas vasara — karsts laiks ne tikai mazdārziņu racējiem. Jāstrādā līdz krampjiem un prāta mulsumam visiem: kombainieriem, siena pļāvējiem un — lai cik savdabīgi tas būtu — patiesību skaitļos meklējošajiem statistiķiem.

Vasara ar visu savu frivolitāti, sākot no intriģējoši atsegtajiem dāmu vēderiņiem līdz naturālam minetam uz sniegbaltas jahtas (vai vismaz padomjlaiku gumijas laivā), liek statistikas emisāriem nobruņoties ar kalkulatoriem, logaritmu lineāliem un citiem profesionāliem atribūtiem.

Izrādās, vasaras trakumā krasi palielinās ne tikai kautiņu un dzeršanu skaits, bet arī draudoši pieaug intīmo kontaktu apjoms. Paskaitīsim?

«Meklējiet sievieti!» sapņaini runā franči, eleganti dodot mājienu, ka visādā ziņā jauko un līdz pat matu galiņiem morāli noturīgo Ādamu visneķītrākajā veidā uz izvirtīgām darbībām pavedinājusi kāda būtne, vārdā Ieva, kura, spriežot pēc dzimumpazīmēm, bijusi sieviete.

«Nav sievietes — nav asaru!» dzied Bobs Mārlijs, alkstot pēc dvēseles miera un jūtot līdzi vīriešiem. «Nav sievietes — ir pilnvērtīgs atvaļinājums!» viņam pilnīgi piekrīt statistikas biroju darbinieki un kaitinoši pamācošā tonī — nu, gluži kā Markss savā «Kapitālā» — vēsta, ka ar jauniņām meitenēm vasaras periodā gadoties tādas seksuālas «negaidītības», ka nabaga skaitīkļu un spalvas operatori gluži vienkārši jūk prātā, aprēķinot līkni, kuras pamatā ir vizošā sakarība «meitēns–meitene–sieviete».

Spriediet paši: 70 procenti (!) jaunavu vecumā no 17 līdz 20 gadiem trīs īso vasaras mēnešu laikā pamanās sākt seksuālo dzīvi un pat nomainīt vairākus seksuālos partnerus, par piemiņu iegūstot visai konkrētu intīmā žanra repertuāru.

«Kas vasarā notiek ar meitenēm? Kāpēc tieši šajā periodā jaunajam sieviešu kārtas iedzīvotāju kontingentam uzbrūk masveida seksuālais vājprāts?» jautā statistiķi. «Varbūt meitenes, kurām nav vasarā jātērē laiks koledžām un augstskolām, vienkārši sajūk prātā, bet puikas nekavējas šo izdevīgo brīdi izmantot?»

Zinātne vēl nav gatava atbildēt uz tik sarežģītiem jautājumiem vai vismaz komentēt iespējamā (bet nepavisam ne obligātā) smadzeņu īssavienojuma faktu, kas tik bieži vasaras mēnešos novērojams nevainīgām meitenēm, tomēr daži fakti un skaitļi runā skaidru valodu:

  • 70 procenti pilsētu iemītnieču dzimumdzīvi sāk vasarā;
  • no viņām 30 procenti paspēj tajā pašā vasarā nomainīt līdz trim partneriem;
  • vairāk nekā 90 procenti jauno skaistuļu atvadās no nevainības tikai un vienīgi tāpēc, ka jūt pret sava romāna varoni lielu un tīru mīlestību;
  • teju puse no viņām vēlāk dara «to» aiz mīlestības… pret intīmo mākslu un seksuālo jaunradi.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

20.10.2017
Ienākt apollo.lv