Kas vīriešiem nepatīk sieviešu dekoratīvajā kosmētikā

Apollo
0 komentāru

Kā atklājies Lielbritānijā veiktā pētījumā, lielākā daļa vīriešu uzskata, ka sievietes izmanto pārāk daudz dekoratīvās kosmētikas, un vēlas, lai viņas izskatītos dabiskāk, vēsta britu laikraksts «The Daily Telegraph».

Kas vīriešiem nepatīk sieviešu dekoratīvajā kosmētikā

Foto: «Apollo»

Kopjošās kosmētikas zīmola «St. Ives» pasūtītajā pētījumā tika aptaujāti 2000 cilvēki. Visnepatīkamākās vīriešiem šķiet lūpukrāsas pēdas uz zobiem, tomēr viņus atgrūž arī mākslīgās skropstas, spilgta lūpukrāsa, ar tumšu zīmuli apvilktas acis un uzacis, Eimijas Vainhausas stila acu kontūra.

Kā atklājies pētījumā, 18% vīriešu gribētu, lai viņu partneres mazāk lietotu dekoratīvo kosmētiku, tomēr tikai puse atzina, ka informējuši par to savas mīļotās. Tiesa, arī 12% sieviešu atzina, ka viņas krāsojas pārāk daudz.

«Daudziem vīriešiem grims var nostrādāt kā barjera starp viņu un partneri, un šķiet, ka viņiem vienkārši patīk, ka viņu sievietes izskatās dabiski,» sacīja kosmētikas zīmola «St. Ives» pārstāvis. «Tomēr ir interesanti, ka lielākā daļa vīriešu nelabprāt atzīst to savām partnerēm.»

Pētījumā atklājies, ka vairāk nekā 40% sieviešu gandrīz vienmēr uzkrāsojas pirms iziešanas no mājas, savukārt 15% daiļā dzimuma pārstāvju norādīja, ka neiziet pa durvīm, kamēr nav uzklājušas grimu.

Gandrīz divas trešdaļas aptaujāto sieviešu gandrīz katru dienu nēsā pilnu grimu, savukārt 5% sieviešu saņēmušas izrādījumu no priekšniecības par pārmērīgu dekoratīvās kosmētikas izmantošanu.

39% aptaujāto norādīja, ka baidās, ka viņu vīrs vai draugs ieraudzīs viņas bez kosmētikas. Saskaņā ar aptaujas rezultātiem 23% sieviešu pārmērīgi lieto dekoratīvo kosmētiku, lai noslēptu pašapziņas trūkumu, savukārt 30% sieviešu uzskata, ka var aiz grima kārtas paslēpties.

10 kļūmes dekoratīvās kosmētikas izmantojumā, kas visvairāk atgrūž vīriešus:

1. Lūpukrāsas pēdas uz zobiem;

2. Pārāk daudz vaigu sārtuma;

3. Pārāk bieza tonālā krēma vai pūdera kārta;

4. «Pandas acis»;

5. Saķepusi skropstu tuša;

6. Spilgta lūpukrāsa;

7. Skaidri redzama tonālā krēma vai pūdera robežlīnija uz zoda;

8. Spilgti zilas acu ēnas;

9. Uzkrītoši apvilktas uzacis;

10. Eimijas Vainhausas stila acu kontūra.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv