Kaspars Dimiters sociālo tīklu «Facebook» uzskata par Antikristu

Apollo
141 komentārs

Dziedātājs, komponists, dzejnieks un Krusta skolas dibinātājs Kaspars Dimiters savā mājaslapā sociālo tīklu «Facebook» nodēvējis par Antikristu.

Kaspars Dimiters sociālo tīklu «Facebook» uzskata par Antikristu

Foto: Lita Krone/LETA

«Feisbuks ir arēna, kur nelaimīgajiem sevi laimīgus tēlot. Kur nežēlīgajiem rādīt, kā tie prot žēlot. Kur, īstos nodevušajiem, krāt virtuālos draugus. Kur cilvēku nīdējiem rādīt, cik ļoti tie mīl augus. Kur tiem, kuru bērnus jau «smack» veterāni skolo, rādīt, kā tie mīl dzīvniekus un mauriņus lolo. Kur izmirušos laukus un ķīmiskās trases ieraudzīt aklajiem, izlikties par dzimteni, planētu un visu cilvēci glābt čaklajiem.

Kur ar otrajām un trešajām sievām aizklāt uzticīgās pirmās. Kur rādīt ķīmiski kastaņbrūnās, ne savas īstās cirtas sirmās. Kur kredītu vergiem cīnīties par cilvēku tiesībām. Kur savu patieso izmisumu slēpt aiz uzspēlēti līksmām viesībām. Kur par visvainīgākajiem pļāpāt, kamēr tiem vairs nav ne vaina.

Kur savu vienu pret Cukerberga sešdesmit dzimumiem maina. Kur demonstrēt savu atziņu briedumu, izplatot sveša autora tekstu vai spriedumu.

Kur godīgos tēlot negodīgi izkrāpušajiem godu, lai gan tie sen pelnījuši nāves sodu. Kur svešajiem nolaupīt laimi, ar kuru tie dalās it kā ar kaut ko lieku. Kur zem smaidoša «selfija» paslēpt savu mirušo prieku. «Feisbuks» ir burvju spogulis, kurā tu pēc sevis neizskaties. Kur tu līdz reālā kapa malai nekad nebūsi patiess. «Feisbuks» ir tavas totālās mazvērtības sociālā kompensācija.

«Feisbuks» ir bezpersonisko uzvara, vienveidīgo internacionāle, vidēji vienādā masā apvienotā nācija. Es zinu – pat ja pats Cukerbergs tevi ik rītu sistu, tu «Feisbuks» atgrieztos, jo īstajā vārdā «Feisbuku» sauc par Antikristu,» raksta Dimiters.

Kā jau zinots, mākslinieka sieva Līga Anna Dimitere, kura sevi dēvē par pareizticīgu māti un sievu, savā 60. dzimšanas dienā vasaras sākumā ar dzīvesbiedra laida klajā reliģiska rakstura vēstījumu par lietām, kuras, viņasprāt, obligāti jāzina katrai sievietei.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv