Kastē uz ielas atrod piecus mazus kaķēnus Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Vakarrīt netālu no Beinarta veterinārās klīnikas atradu kasti ar pieciem maziem kaķēniem. Mazie bija nosaluši un cieši kopā saspiedušies. Tas bija ap plkst. 9.30.

Kastē uz ielas atrod piecus mazus kaķēnus 3 attēli Atvērt

Linda

Kastē bija šāda vēstule:

«Sveicināti! Mēs ļoti lūdzam parūpēties par jauno ģimeni. Kaķenīti sauc MONIKA - ļoti jauka, patīk spēlēties, kārtojas tikai kastītē, paklausīga. Labāku nevar vēlēties! Kaķēni dzimuši 6:00-8:00 rītā! Lūdzam palīdzību, jo pašiem gaidām ģimenes pieaugums, un baidāmies no alerģijām un citām problēmām! Paldies Jums jau iepriekš!»

Jānorāda, ka kastē kaķenes nemaz nebija. Nabaga kaķene bija no stresa izlauzusies ārā no kastes un aizbēgusi prom. Tikai laimīgas nejaušības pēc es kasti atradu un mazie nonāca drošībā.

Teikšu atklāti, rakstītājas pārliecība par to, ka kāds parūpēsies par viņas bezatbildības upuriem ir vienkārši apbrīnojama.

Pašlaik visi kaķēni atrodas dzīvnieku aizsardzības biedrības «Dzīvnieku SOS» aprūpē. Mēģinām atrast arī aizbēgušo kaķeni. Tai pašā laikā solam darīt maksimālo, lai atrastu to nežēlīgo sievieti, kas pati būdama mātes cerībās, ir spējīga izmest uz ielas kaķeni, kas tikko ir dzemdējusi.

Vēlētos norādīt, ka patiesībā alerģija jaundzimušajiem nemaz tik bieži nav novērojama. Šo maldīgo uzskatu ļoti kultivē ārsti un tāpat tas iet no mutes mutē. Tieši šādu runu dēļ daudzi dzīvnieki nonāk uz ielas un patversmēs.

«Dzīvnieku SOS» aicina - ja jums ir jebkāda informācija par kaķenīti Moniku un viņas saimniekiem, lūgums sazināties ar mums 26664407!

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv