Katram savas gaidas

Apollo
0 komentāru

Dubaijas nekustamie īpašumi laikā līdz 2015. gadam sadārdzināsies par 4-6% gadā. Šādu prognozi publiskojusi nekustamo īpašumu kompānija «Chesterton». Savukārt Portugāles Nacionālā nekustamo īpašumu asociācija uzskata, ka Portugāles nekustamo īpašumu tirgus kļūs par vienu no pievilcīgākajiem pasaulē.

Katram savas gaidas

Foto: , wilsonneto, CC licence

2009. gada otrajā ceturksnī cenas šeit ir cēlušās par 1,7%. Un tie ir tikai «ziediņi». Asociācija skaļi un optimistiski paziņoja, ka līdz 2015. gadam nekustamo īpašumu cenas Portugālē paaugstinājušās par 50-75%. «Tirgus galvenais potenciāls ir piekrastē esošie nekustamie īpašumi. Pašlaik piekrastes reģioni aktīvi attīstās un kļūst aizvien populārāki ārzemju viesu vidū, – apgalvo Portugāles Nacionālās nekustamo īpašumu asociācijas pārstāvji. – Dažādu valstu nekustamo īpašumu speciālisti ne reizi vien ir atzinuši Portugāli par vienu no labākajām vietām nekustamo īpašumu investīcijām Eiropā».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
20

2017. gada 20. novembris

Vārda dienas

Andīna, AndaVigilijs, Vigita, Vigo, Viģīlija, Vīga, Vīgants, Vīgo, Vigilija, Vigija, Andina, Andīne, Nanda, Viga, Vigars, Vigda, Vigelijs, Vigeta, Andija

Valūtu kursi

20.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv