Katrs desmitais transporta izdevumiem mēnesī tērē 76 līdz 100 latus

Apollo
0 komentāru

Katrs desmitais Latvijas iedzīvotājs transporta izdevumiem ik mēnesi tērē 76 līdz 100 latus, liecina «GE Money Bank» veiktā aptauja.

Ja 11% ik mēnesi transportam tērē 76 līdz 100 latus, tad nedaudz vairāk — 15% — transporta izdevumiem atvēl 50 līdz 75 latus.

Naudas plānošanas centra vadītāja Signe Bierande norāda, ka ir vairāki veidi, kā var kopumā samazināt naudas izmaksas, ja nav iespējams samazināt automašīnas izmantošanu ikdienā.

Viens no vienkāršākajiem veidiem ir atrast kādu ceļabiedru, ar ko kopā dalīt braukšanas izmaksas, ja ar auto ik dienu jāmēro tālāks ceļš. Ieteicams arī uzturēt auto labā stāvoklī un regulāri veikt tā apkopi — tas ir labākais veids, kā ietaupīt, jo tā varēs izvairīties no lielākiem un neplānotiem remontdarbiem.

Auto bagāžnieku, ja jums tāds ir, labāk noņemt, jo tas traucē auto aerodinamiku. Līdzi nevajadzētu vadāt arī liekus smagumus.

Ja ir piemēroti laika apstākļi, labāk izmantot kādu no videi draudzīgajiem pārvietošanās līdzekļiem — velosipēdu vai skrituļslidas. Īsākus ceļa posmus iespējams mērot kājām. Tas ļaus ne tikai ietaupīt, bet nāks par labu arī veselībai un videi.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv