Ļaundari sabojā mediķu telti Daugavas stadionā

Apollo
0 komentāru

Pagājušajā naktī, ļaunprātīgu nolūku vadīti, nezināmi cilvēki sabojājuši specializēto mediķu telti dziesmu un deju svētku norises vietā Daugavas stadionā, portālu «Apollo» informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā.

Ļaundari sabojā mediķu telti Daugavas stadionā

Foto: Ieva Čīka/LETA

Telts ir vairākās vietās sagriezta. Turklāt spēcīgā lietus dēļ pa bojājumu vietām teltī ir iekļuvis mitrums. Mediķi sākotnēji paši saviem spēkiem mēģināja sagrieztās vietas salīmēt, lai varētu nodrošināt palīdzību bērniem, kuriem šobrīd Daugavas stadionā sācies kārtējais mēģinājums.

Specializētā mediķu telts ir paredzēta dažādām ārkārtas situācijām ar lielu cietušo skaitu – negadījuma vietā tiek uzstādīta šāda specializētā telts, lai uz vietas varētu sniegt neatliekamo medicīnisko palīdzību. Šāda telts maksā vairākus tūkstošus latu, tā  ir izgatavota no speciāla materiāla, ar specifisku izolāciju un apsildāma, lai tajā mediķi varētu sniegt palīdzību arī ziemas laikā.

Specializēto medpunkta telti būs nepieciešams salabot profesionāļiem, lai arī turpmāk tajā varētu sniegt iedzīvotājiem medicīnisko palīdzību gan ārkārtas situācijās, gan arī pasākumos brīvā dabā. Šobrīd notiek medpunkta telts nomaiņa, lai mediķi var  nodrošināt palīdzību svētku norises vietā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.10.2017
Ienākt apollo.lv