Ļaundaris mēģina aplaupīt vīrieti; policija aicina atsaukties cietušos

Apollo
10 komentāri

Policisti Rīgā par mēģinājumu aplaupīt kādu vīrieti, kurš no bankomāta bija izņēmis naudu, aizturējuši ļaundari. Likumsargiem ir aizdomas, ka aizturētais varētu būt veicis arī citus noziegumus.

Ļaundaris mēģina aplaupīt vīrieti; policija aicina atsaukties cietušos

Foto: Valsts policija

Kā portāls «Apollo» uzzināja Rīgas reģiona policijas pārvaldē, pagājušajā nedēļas nogalē, 28.aprīlī neilgi pirms pusnakts Brīvības ielā ļaundaris piegāja pie kāda iedzīvotāja, kurš tajā brīdī izņēma naudu no bankomāta un pēc tam, piedraudot ar nazi, mēģināja aplaupīt viņu.

Cietušais naudu neatdeva un iebēga kādā tirdzniecības vietā, kur izsauca policiju.

Policijas darbinieki pēc mirkļa ieradās notikuma vietā un meklēšanas rezultātā iespējamo laupītāju aizturēja netālu no nozieguma izdarīšanas vietas.

Pēc aizturēšanas vīrietis tika nogādāts Rīgas Centra policijas iecirknī un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā. Par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

Rīgas Centra iecirkņa policijas darbiniekiem ir pamatotas aizdomas, ka šis vīrietis varētu būt veicis vēl kādu noziegumu, tādēļ ikvienu, kas atpazīst attēlā redzamo vīrieti kā savu pāridarītāju, lūdzam atsaukties, zvanot uz tālruņa numuriem: 7086215, 67086200, 67086225  vai 110, vai vērsties tuvākajā policijas iecirknī.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv