Kaurāte uztaisījusi Valteram scēnu Sončikas dēļ

Apollo
0 komentāru

Apskatīt vienu no «Jaunā viļņa» koncertiem pagājušajā nedēļā bija ieradies Sandis Valters ar sava nesen dzimušā dēla māti Elīzu Kaurāti. Kā vēsta portāls «vipi.lv», par mierīgu muzikālu baudījumu abiem šis vakars neizvērtās, jo Kaurāte esot sarīkojusi scēnu un pēc tam Valteram ilgi nācies mierināt savu mīļoto.

Kaurāte uztaisījusi Valteram scēnu Sončikas dēļ

Foto: «Apollo»

«Vipi.lv» atklāj, kādēļ šis tracis radies. Izrādās, tajā vakarā uz koncertu bija ieradusies arī Anete Sončika kopā ar savu draudzeni Vinetu Lubgani. Valters ar Kaurāti esot pienākuši klāt apsveicināties, bet kad Sandis savas paziņas draudzīgi sabučojis, smaidīgā Elīza drīz vien pārvērtusies par blondu fūriju.

Viņa satvērusi Valteru aiz rokas un rāvusi viņu prom - nostāk no pārējiem un sākusies attiecību skaidrošana. Valters visādi centies Kaurātei pielabināties un viņu mīļojis un apskāvis.

Sākotnēji Elīza pret Valterai centieniem reaģējusi pavisam vēsi, bet redzot, ka pret viņiem pavērstas fotokameras, tomēr aplikusi rokas sava dēla tēvam ap kaklu.

Ar neviltotu izbrīnu šī pāra attiecību karuseļos noraudzījušās gan netālu stāvošās «vaininieces» Anete Sončika un Vineta Lubgane, gan fotogrāfi.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv