Kazakēvičs: atbildes spēlē Jūrmalā mums jāgūst vārti

«Domāju, ka atbildes spēlē Norvēģijas klubam «Molde» liksim panervozēt,» pēc savas vadītās komandas zaudējuma UEFA Eiropas līgas turnīra otrās kvalifikācijas kārtas pirmajā spēlē ceturtdien atzina šī gada Latvijas kausa izcīņas futbolā uzvarētājas «Jelgavas» komandas galvenais treneris Dainis Kazakēvičs.

Kā ziņots, šajā mačā «Jelgava» izbraukumā zaudēja ar 0:1, vienīgos vārtus ielaižot jau mača kompensācijas laikā.

«Spēles rezultāts tikai apliecina, ka «Molde» šajā cīņā bija labāka. Saviem spēlētājiem neko nevaru pārmest, jo visi cīnījās un izpildīja spēles plānu,» portālā «jelgavasvestnesis.lv» citēts Kazakēvičs. «Šajā spēlē apzināti spēlējām no aizsardzības, jo pretējā gadījumā mūsu izredzes pacīnīties par uzvaru divu spēļu summā būtu krietni vien mazākas.»

«Atbildes mačā Jūrmalā būs pavisam cita spēle, kurā neatkarīgi no tā, vai rezultāts būtu palicis 0:0, mums tāpat būtu jāgūst vārti. Vārtu zaudējuma galvenais iemesls ir tas, ka otrajā puslaikā pārāk daudz nācās spēlēt bez bumbas. Domāju, ka atbildes spēlē «Molde» klubam vēl liksim panervozēt,» pastāstīja Kazakēvičs.

«Pirmajā puslaikā neizmantojām virkni labu izdevību, tādēļ nācās pielikt otrajā puslaikā. Uzvara ar 1:0 nemaz nav slikts rezultāts. Uzskatu, ka mums ir labas iespējas kvalificēties trešajai kārtai,» pēc mača atzina «Molde» galvenais treneris Hjells Junevrets. «Svarīgākais šajā spēlē pat nav tas, ka guvām vārtus, bet tas, ka neielaidām. Savā laukumā «Jelgava» noteikti uzbruks vairāk un mūsu iespējas gūt vārtus tikai palielināsies.«

Atbildes spēle notiks 22. jūlijā, bet kvalifikācijas nākamajā kārtā iekļūs uzvarētāji divu spēļu summā.

Kā ziņots, Norvēģijas kausa ieguvēja «Molde» 2009.gadā izcīnīja otro vietu valsts čempionātā. Moldes vienība vēl nekad nav uzvarējusi valsts čempionātā, bet otro vietu izcīnījusi septiņas reizes.