Kažu pat ģībšana neattur no asiņu nodošanas cēliem mērķiem Attēlu galerija Pozitīvi

Apollo
0 komentāru

15. aprīlī Valsts asins donoru centrs (VADC) aicināja cilvēkus piedalīties jaunās VADC un r/a «Mēmais» organizētās regulāro asins donoru kampaņas atklāšanas pasākumā. Jaunā kampaņa mudina iedzīvotājus ziedot asinis atkārtoti, lai Latvijā attīstītu un nostiprinātu regulāro donoru kustību.

Akciju atbalstīja arī vairāki Latvijā iemīļoti mūziķi, kas arī  ziedoja savas dziesmas īpašam mūzikas albumam «Sirds izlase». Šo albumu, kas tapis ar «Platformas», «Hanzas Maiznīcas» un «Radio SWH» sirsnīgu atbalstu, dāvanā saņēma visi donori, kas kampaņas ietvaros asinis ziedoja atkārtoti – vismaz otro reizi.

Kā veicās mūziķiem akcijas laikā piedāvājam apskatīt fotogalerijā. Jāatzīst, ka no mūziķiem, kas bija gatavi akcijai ziedot ne tikai savas dziesmas, bet arī savas asinis, tikai Aigars Runčis to darīja atkārtoti. Kažam, Valteram un Kasparam Zlidnim šī bija pirmā pieredze asins donora lomā. Kažam pat nācās izbaudīt ģībšanas tuvošanos un nelielu ožamā spirta devu, bet visi puiši beigās varonīgi atzina, ka vairs nav tik kategoriski pret asins nodošanu un, iespējams, to atkārtos.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv