Kāzu un izlaidumu laiks: Eksperti skaidro, kā detaļas saskaņot ar tēlu

Apollo
1 komentārs

Mūsdienās daudzām topošajām līgavām un meitenēm, kurām gaidāms izlaidums, ir labas idejas, kā izskatīties īpašajā svētku dienā, taču šaubas un jautājumi bieži rodas - kā salikt kopā visas detaļas - frizūru, grimu, tērpu, lai veidotu kopēju, saskaņotu svētku tēlu.

Kāzu un izlaidumu laiks: Eksperti skaidro, kā detaļas saskaņot ar tēlu

Foto: Panthermedia/Scanpix

Runājot par aktuālajām modes tendencēm kāzu un izlaiduma stilā – modē ir dabīgas frizūras, vieglas lokas. Piemēram, daudzas līgavas, pošoties kāzām, nevar izlemt – veidot izlaistus vai uz augšu saņemtus matus. Skaistuma studijas «pam pam» friziere -vizāžiste - stiliste Jekaterina Davidenko atklāj, ka līgavas matu sakārtojums un arī grims tiek pieskaņots kāzu tērpam, piemēram, ja kleita augšdaļā ir nosegta, var veidot vieglu un gaisīgu frizūru, saņemot matus uz augšu. Savukārt, ja kleita ir ar atsegtiem pleciem, ļoti skaisti izskatās, ja mati krīt pāri pleciem.

Aktuāls ir dabīgums -  tā dēvētais estētiskais grims. «Sievietei jāizskatās tā it kā viņa no dabas būtu skaista kā princese, neviens  pat nenojaustu, ka viņa vairākas stundas pavadījusi salonā. Grims tiek veidots tā, lai izceltu skaisto – acis, sejas formu, lūpas,» skaidro friziere - vizāžiste - stiliste Linda Briede.

Meistare uzsver, ka, veidojot kāzu grimu, tiek ņemtas vērā dažādas nianses, piemēram, lūpas ierasti veido ļoti neuzkrītošas. «Man gan vairākkārt ir lūgts kāzu grimā veidot košas lūpas, piemēram, bordo, jo tas sasaucās ar akcentu kāzu vidē -  bordo krāsas ziediem un galda aksesuāriem. Šādos gadījumos es parasti iesaku laulību ceremonijas laikā lietot neitrālu lūpu krāsu, jo koša lūpu krāsa pēc skūpsta paliks gan uz vīra, gan uz kāzu viesiem. Pēc ceremonijas var izmantot  košāku lūpu krāsu, kas neatstāj pēdas, bet ir pieskaņota kāzu kopējam stilam.»

Īpaši nozīmīgos svētkos, piemēram, kāzās, mūsdienās bieži izmanto friziera – vizāžista - stilista  palīdzību, jo šis meistars ne tikai palīdz  izdomāt un izveidot frizūru un grimu, bet arī radīt koptēlu, kas  ietver visu - frizūru, grimu, aksesuārus un pat svētku tērpu. Veidojot līgavas tēlu, tiek izcelts gan līgavas skaistums un personība, gan arī tēls tiek pieskaņots  telpai, kur notiks kāzas, kāzu galdam u.c. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv