Ķelnē sabrukusi daudzstāvu māja

Apollo
0 komentāru

Otrdien Vācijas pilsētā Ķelnē sabrukušo divu ēku — arhīva un dzīvojamā nama — drupās varētu atrasties deviņi cilvēki, pavēstīja vietējās amatpersonas.

«Mums ir aculiecinieka sniegtas ziņas, ka pie loga dzīvokļu namā, kad tas sabruka, redzēts precēts pāris. Ir norādes, ka septiņi citi cilvēki nav atrodami,» pastāstīja Ķelnes pilsētas padomes pārstāvis.

Četrus stāvus augstais arhīva nams tika evakuēts, īsi pirms tas plkst. 14 (pēc vietējā laika; plkst. 15 pēc Latvijas laika) sagāzās, paskaidroja padomes amatpersona Gregors Timmers.

Negadījuma vietā patlaban strādā 250 glābšanas dienestu darbinieki, kā arī dienesta suņi. Līdzās atrodas 86 ugunsdzēsēju automašīnas, sacīja amatpersona, norādot, ka negadījumā bez divām sabrukušajām nopietni bojājumi nodarīti vēl vienai celtnei.

Plašsaziņas līdzekļi iepriekš izplatīja versiju, ka ēku sabrukšanu izraisījuši metro atjaunošanas darbi, kas veikti šajā apvidū, tomēr pašvaldības amatpersonas tagad skaidro, ka šie darbi jau bijuši pabeigti.

«Tieši zem celtnes nekādi darbi nenotika,» žurnālistiem pastāstīja metro pārstāvis. «Cik man zināms, tādi celtniecības darbi, kas varētu izraisīt [šo negadījumu], netika veikti.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv