Ķemeru nacionālais parks brīvdienās aicina uz Pļavu dienu

Apollo
0 komentāru

16.jūnijā Dabas aizsardzības pārvaldes Pierīgas reģionālā administrācija sadarbībā ar Džūkstes pasaku muzeju ikvienu interesentu aicina uz Pļavu dienu.

Ķemeru nacionālais parks brīvdienās aicina uz Pļavu dienu

Publicitātes foto.

Pasākums notiks Lanceniekos, Džūkstes pasaku muzeja apkārtnē, sākums plkst.16.00. Šogad Pļavu dienā ieskandināsim Jāņus un pirmssvētku noskaņās uzzināsim ko jaunu par pļavu augiem un citiem pļavu iemītniekiem, mācīsimies pīt vainagus un dziedāt Jāņu dziesmas.

No plkst.16.00 Pļavu dienas dalībnieki varēs pārbaudīt savu radošo garu, darbojoties radošajās darbnīcās par pļavu tēmu un līdz plkst.17.00 apmeklēt arī Džūkstes pasaku muzeja ekspozīcijas, ieeja muzejā par ziedojumiem. Pēc plkst.17.00 kopā ar pļavu ekspertu dosimies pastaigā pa tuvējās apkārtnes pļavām un iepazīsim daudzveidīgo augu pasauli, uzzināsim ko vairāk par iespējām pļavu augus izmantot ārstniecības nolūkiem. No pļavās salasītajām zālītēm uz ugunskura vārīsim tēju un kopā ar vietējās folkloras kopas dalībniekiem mācīsimies Jāņu dziesmas un pīsim vainagus. Vakarā, ap plkst.20.30, paredzēta griežu un citu pļavas putnu klausīšanās Dunduru pļavās.

Dalība pasākumā ir bezmaksas. Pasākuma dalībniekus aicinām izvēlēties apģērbu atbilstoši laika apstākļiem, kā arī ņemt līdzi uzkodas pie tējas.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

ZVAIGZNES SOLA

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

26

2015. gada 26. janvāris

Vārda dienas

Ansis, Agnis, AgnetaPolikarps, Karps, Hanzija, Hanss, Agnita, Agnēze, Agneze, Agnete

Laika ziņas

Vairāk
Apmācies
Rīga pašreiz −2 ℃
Apmācies

Vējš: 2 m/s

Saule lec: 08:33
Saule riet: 16:38
Dienas ilgums: 8:05

Valūtu kursi

26.01.2015
Ienākt apollo.lv