Kemzūra: ja Biedriņš būs vesels, tad brauks uz Poliju

Apollo
0 komentāru

Latvijas valstsvienības galvenais treneris Ķēstutis Kemzūra atklāja, ka viņš jūtas gana pārliecināts par to, ka Andris Biedriņš būs kopā ar komandu arī turpmāk, vēsta «diena.lv».

Andris Biedriņš & Kestutis Kemzura

Latvijas izlases galvenais treneris Ķēstutis Kemzūra pauž pārliecību, ka Andris Biedriņš spēlēs Eiropas čempionātā, kas pirmdien sāksies Polijā.

Foto: Ieva Čīka/LETA & Lita Krone/LETA

Kemzūram un Biedriņam esot bijusi saruna, kurā tika pārrunātas ne tikai pēdējo divu dienu laikā izskanējušās baumas, bet arī skarts Biedriņa veselības stāvokļa jautājums. «Īpašu prasību nebija, un tādas nemaz nevar būt. Arī no manas puses,» uzsver Latvijas izlases galvenais treneris.

Par Biedriņa veselības stāvokli norūpējies ir Nacionālās basketbola asociācijas klubs Goldensteitas «Warriors», kurš uzstāj uz sīkāku izmeklēšanu. «Pārbaude paredzēta ceturtdien. Ja viss būs kārtībā, viņš brauks uz Poliju,» norāda Kemzūra.

Par Kaspara Bērziņa izslēgšanu no valstsvienības treneris savu viedokli nav mainījis: «Šāda lēmuma pamatā bija disciplīnas pārkāpumi. Var teikt, ka viņš saņēma vairākas «dzeltenās kartītes». Detaļās gan neiedziļināšos, jo negribu viņam kaitēt.» Treneris uzsver: viņš netur ļaunu prātu uz Bērziņu un cer, ka nākotnē vēl strādās vienā komandā, taču šā brīža lēmums ir nemainīgs, un tas nāks par labu gan komandai, gan pašam Kasparam.

Kemzūra cer, ka šis negaidītais lēmums varētu pozitīvi ietekmēt Latvijas izlases sniegumu, lai gan pārliecības trenerim par to nav. «Mums bijuši trīs labi treniņi. Vai ceturtdien būs arī laba spēle? Ceru, ka jā, kaut arī tai īpaši negatavojamies. Galvenās cīņas būs nākamnedēļ.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv