Kemzūra: lepojos ar puišiem

Apollo
0 komentāru

Latvijas izlases galvenais treneris Ķēstutis Kemzūra pēc zaudējuma Francijas valstsvienībai norādija, ka lepojas ar savas komandas spēlētājiem.

Kestutis Kemzura

Foto: Evija Trifanova/LETA

«Varu teikt, ka lepjos ar puišiem, kuri pēc tik sāpīga zaudējuma spēja saņemties un šovakar cīnījās par katru bumbu,» uzsver Kemzūra. «Pirmkārt, mēs šodien lieliski nospēlējām aizsardzībā, taču izcili spēlētāji ir izcili spēlētāji (Tonijs Pārkers un Boriss Diāvs), jo tieši svarīgākajā brīdī, kad izšķiras mača uzvarētāja liktenis, viņi spēja iemest.»

Kemzūra neslēpa, ka zonas aizsardzība nostrādājusi lielāko spēles daļu, tomēr izšķirošo atrāvienu francūži veikuši ar tālmetienim pret zonas aizsardzību.

Latvijas izlases spēlētājs Kristaps Janičenoks atzina, ka gaidīta ļoti augstas intesitātes spēle. «Trešajā ceturtdaļā pieļāvām dažas kļūdas, kuras šoreiz maksāja uzvaru. Centāmies ierobežot viņu uzbrukuma iespējas, koncentrējāmies uz Pārkeru, taču viņš tik un tā spēja gūt punktus svarīgos brīžos,» secina Janičenoks, piebilstot, ka spēlētāji nedrīkst padoties, jo atlikusi vēl viena spēle, kurā obligāti jāuzvar.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv