Kemzūra: nenospēlējām, kā varējām, īpaši spēles sākumu

Apollo
0 komentāru

Latvijas izlases galvenais treneris Ķēstutis Kemzūra pēc spēles norādīja, ka izšķirošais brīdis bija Kellija Makkārtija gūtais grozs, kurš viņaprāt tika gūts pēc uzbrukuma laika beigām.

Kemzūra: nenospēlējām, kā varējām, īpaši spēles sākumu

Foto: Evija Trifanova/LETA

«Par tiesnešiem neko sliktu nevēlos teikt, viņi godam padarīja savu darbu, taču tā epizode ir ļoti strīdīga,» uzskata Kemzūra. Tobrīd pēc vairākām lieliskām epizodēm Kaspara Kambalas izpildījumā rezultāts kļuva 63:65, taču noturēt nākamo Krievijas izlases uzbrukumu tomēr neizdevās.

«Nenospēlējām tā, kā varējām, jo īpaši mača sākumu. Turpinājumā centāmies, cik varējām, un neatlaidām pretiniekus pārāk tālu, taču salauzt spēli neizdevās. Beigās uzlaidām «mazo sastāvu», lai aizsardzība būtu agresīvāka un izdotos pārķert kādu bumbu, taču bija jau par vēlu,» secina Latvijas izlases galvenais treneris.

Latvijas izlase šajā mačā no spēles trāpīja 20 no 58 metieniem un Kemzūra uzskata, ka tā bijusi gan pretinieku aizsardzības, gan pašu nepareizo lēmumu dēļ. «Ja varam aizskriet «ātrajā» četri pret vienu un izmest pustālo, tad to grūti izskaidrot.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv