Kemzūra nosauc Lietuvas izlases sastāvu PČ

Apollo
0 komentāru

Lietuvas vīriešu basketbola izlases galvenais treneris Ķestūtis Kemzūra šodien nosauca galīgo sastāvu dalībai pasaules čempionātā, kas jau šo sestdien sāksies Turcijā.

Kestutis Kemzura

Foto: Ieva Čīka/LETA

Kā pēdējie no Lietuvas izlases kandidātu saraksta tika atskaitīti Mindaugs Lukauskis un Arvīds Eitutavičs.

«Lēmums nebija viegls, bet treneriem tādus nākas pieņemt ļoti bieži,» Lietuvas masu medijos citēts Kemzūra. «Katram bija labāki un sliktāki mači. Es vēlos pateikties tiem spēlētājiem, kuri atdeva visus spēkus un cīnījās zem valsts karoga. Visi tiešām centās, bet ne visiem vienmēr sanāk.»

Jau ziņots, ka Lietuvas izlasei pasaules čempionātā nevarēs palīdzēt brāļi Darjušs un Kšištofs Lavrinoviči, kā arī Artūrs Jomants. Visiem trim basketbolistiem ir dažāda veida savainojumi, kas viņiem liegs dalību šajā turnīrā.

Pasaules čempionātā Lietuvas izlase, kas dalībai šajā turnīrā saņēmusi speciālo ielūgumu jeb wild card, spēlēs vienā apakšgrupā ar pašreizējo pasaules un Eiropas čempionvienību Spāniju, kā arī ar Franciju, Kanādu, Jaunzēlandi un Libānu.

Lietuvas izlases sastāvs:

Toms Delininkaitis, Mants Kalnietis, Martins Počus, Sims Jasaitis, Martins Gecēvičs, Renalds Seibutis, Jons Mačulis, Lins Kleiza, Pauļus Jankūns, Tads Klimavičs, Martins Andruškevičs, Roberts Javtoks.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv