Kemzura: progress panākams ar rakstura stingrību un koncentrēšanos

Apollo
0 komentāru

Jaunais Latvijas valstsvienības galvenais treneris Ķēstutis Kemzura intervijā portālam «diena.lv» uzsver, ka izlasei ir iespējas progresēt.

Kestutis Kemzura

Latvijas izlases galvenais treneris Ķēstutis Kemzura uzsver, ka, lai gūtu panākumus, būs nepieciešama laba komandas «ķīmija».

Foto: AFI

Kemzura intervijā atklāj, ka viņam trenera karjerā veicies ar darbaudzinātājiem, jo kā palīgs viņš strādājis kopā gan ar Ķīnas izlases galveno treneri Jonu Kazlausku, gan tagadējo Krievijas izlases galveno treneri Deividu Blatu.

«Mēs ar Blatu sapratāmies labi, jo abi esam darbaholiķi un kā jukuši uz basketbolu. Varējām stundām diskutēt par taktiku un spēlētājiem,» atceras lietuviešu basketbola speciālists.

Kemzura uzskata, ka Latvijas izlases kodolam šobrīd ir labākais vecums - 23 līdz 27 gadi. «Manuprāt, galvenais progresa virziens ir rakstura stingrība un koncentrācija. Īpaši sarežģītās situācijas,» uzsver treneris.

Latvijas izlases galvenais treneris atklāj, ka treniņos iesaistīs aptuveni 15 basketbolistus. «Galvenais, lai izveidojas laba komandas «ķīmija»,» vienu no panākumu receptēm iezīmē Kemzura.

Runājot par disciplīnu komandā, Kemzura ir tiešs: «Esmu gatavs saprast spēlētājus, taču viņiem jāsaprot arī mani. Ja kāda rīcība slikti ietekmēs komandu, būšu spiests pieņemt kardinālus lēmumus. Neviens nedrīkst būt augstāk par komandu.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

18.12.2017
Ienākt apollo.lv