Ķēniņš finālu Šveicē sāk ar zaudējumu

Latvijas hokejists Ronalds Ķēniņš un viņa pārstāvētā komanda Cīrihes «Lions» Šveices NLA finālu sākusi ar zaudējumu, vēsta Šveices Hokeja federācija.

Pirmajā spēlē «Lions» hokejisti izbraukumā ar 2:4 atzina SC «Bern» kluba pārākumu un sērijā līdz četrām uzvarām nonāca zaudētājos ar 0-1.

Pārpildītajā «Postfinance» arēnā Bernē rezultātu pirmie atklāja laukuma saimnieki, kad pirmās trešdaļas pedējā minūtē precīzs bija Žans-Pjērs Dumons. Otrās trešdaļas vidū Reto Šepī rezultātu izlīdzināja, bet 38. minūtē Dumons panāca 2:1.

Trešajā trešdaļā Filips Furrers un Martins Pliss palielināja Bernes pārsvaru līdz 4:1, bet trīs minūtes pirms mača beigām Andreass Ambūls guva «Lions» komandai otros vārtus.

Ķēniņš rezultativitātes punktus aizvadītajā mačā nenopelnīja.