Ķēniņš turpina būt rezultatīvs play-off izcīņā

Šveices hokeja čempionāta (NLA) izslēgšanas spēļu turnīrā ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli atzīmējies latviešu hokejists Ronalds Ķēniņš.

Ķēniņš palīdzēja savai pārstāvētajai komandai Cīrihes «Lions» savā laukumā ar rezultātu 5:1 uzvarēt HC «Davos» hokejistus, sērijā gūstot otro uzvaru. Tomēr joprojām ceturtdaļfinālā «Lions» hokejisti atrodas iedzinējos ar 2-3.

Uzbrucējs aizvadītajā mačā otrās trešdaļas 3. minūtē atklāja rezultātu, bet trešā perioda 6. minūtē palīdzēja Lukam Konti panākt 5:0.

Kopumā piecās aizvadītajās spēlēs Ķēniņš guvis divus vārtus un divas reizes asistējis partneriem.

Sērijas sestā spēle ceturtdien tiks aizvadīta Davosā, bet, ja būs nepieciešams arī septītais mačs, tas sestdien norisināsies Cīrihē.