Ķēniņš un «ZSC Lions» uzvar septītajā spēlē un iekļūst pusfinālā

4 komentāri

Šveices nacionālās hokeja līgas (NLA) izslēgšanas spēļu ceturtdaļfinālu sestdienas vakarā izdevās pārvarēt pagājušās sezonas čempioniem Cīrihes «ZSC Lions», kurā spēlē arī latviešu uzbrucējs Ronalds Ķēniņš.

Ceturtdaļfināla sērijas izšķirošajā, septītajā spēlē «ZSC Lions» savā laukumā ar 2:0 pieveica «HC Davos», sērijā uzvarot ar 4-3, lai gan pēc četriem mačiem čempioni bija nonākuši zaudētājos ar 1-3.

Latviešu uzbrucējs šajā spēlē ar rezultativitāti vai soda minūtēm neizcēlās, bet izdarīja četrus metienus pa viesu vārtiem.

Uzvarētāju labā vārtus guva Andreass Ambīls un Miko Lehtonens, bet vārtsargs Lukass Flīlers atvairīja visus 30 pretinieku metienus.

Pusfinālā «ZSC Lions» hokejisti mērosies spēkiem ar regulārā čempionāta uzvarētājiem «HC Fribourg-Gotteron», bet otrajā pusfināla pārī tiksies «SC Bern» un «EV Zug».