«Keno» loterijas laimētājs pastāsta par komisku notikumu pirms veiksmīgās dienas

Apollo
76 komentāri

Ceturtdien «Latvijas Loto» birojā ieradies otrs laimīgais, kurš aizvadītās nedēļas nogalē loterijā «Keno» laimēja 30 000 latu.

«Keno» loterijas laimētājs pastāsta par komisku notikumu pirms veiksmīgās dienas

Foto: Diāna Lozko/LETA

Kā informē uzņēmuma pārstāve Aiga Roziņa, laimētājs ir cēsinieks, kurš savu vārdu, vecumu un nodarbošanos sabiedrībai atklāt nevēlas.

«Latvijas Loto» viņš pastāstīja, ka «Keno» spēlējot jau ilgāku laiku gan ar saviem izvēlētiem skaitļiem, gan arī «Ātrspēli». Laimēto naudu veiksmīgais cēsinieks galvenokārt plānojot tērēt ceļošanai.

Iespējams, laimētājs ir atklājis savu veiksmes formulu, jo pēc kaut kā tamlīdzīga izklausās komiskais notikums, kas ar viņu bija atgadījies: «25.aprīļa rītā, steidzoties projām no mājām, nejauši gultā man bija izbirusi nauda. Nebija laika to salasīt, tāpēc tā palika gultā, bet vakarā par to pavisam aizmirsu.» Kad viņš vēlā vakara stundā devies pie miera, tā arī esot apgūlies un aizmidzis uz nejauši izbērtās naudas.

No rīta pamodies un nav varējis saprast, kas viņam tik ļoti spiež kāju. Izrādījies, ka kājā iespiedies divlatnieks un citas monētas. «Sanāk, ka visu nakti gulēju naudā, bet otrā dienā nopirku loterijas biļeti un laimēju 30 000 latu,» tā smejot pastāstījis laimētājs.

Jau ziņots, ka aizvadītās nedēļas nogalē tika laimēti divi ievērojami «Latvijas Loto» loteriju laimesti – Cēsīs 30 000 latu loterijā «Keno» un Saldū 50 000 latu skaitļu loteriju papildspēlē «Džokers 7».

Ziņo redaktoram par kļūdu!



Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv