Kevins Kostners uzvar Stīvena Boldvina ierosinātajā krāpšanas lietā Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

ASV tiesas zvērinātie ceturtdien lēmuši par labu aktierim Kevinam Kostneram, kuru amata brālis Stīvens Boldvins apsūdzēja krāpniecībā.

Kā ziņots, Boldvins un viņa biznesa partneris Spiridons Kontoguriss, kuriem piederēja daļas Kostnera kompānijā, apgalvoja, ka aktieris nav viņus brīdinājis par gaidāmo vairāku miljonu dolāru vērto darījumu ar Lielbritānijas naftas kompāniju BP, pirms tie savas daļas pārdevuši. 

Tādā veidā viņiem izkrāpti 18 miljoni dolāru (10 miljoni latu), ko tie būtu nopelnījuši no darījuma ar naftas kompāniju, uzskata Boldvins un Kontoguriss.

«Mans vārds man nozīmē vairāk nekā nauda,» pēc zvērināto lēmuma pasludināšanas sacīja Kostners. «Tāpēc mēs vēlējāmies noskaidrot patiesību.»

Zvērinātie, kuri apspriedās nepilnas divas stundas, Boldvinam un Kontogurisam nepiešķīra kompensāciju.

Kostnera advokāti norādīja, ka prasītājiem nepienācās peļņa, jo viņi pārdeva savas daļas vēl pirms līguma noslēgšanas ar BP.

Boldvina un Kontogurisa advokāts apsūdzēja Kostneru un viņa biznesa partneri Patriku Smitu melos par sarunām ar BP vadību.

«Lielākā slavenība uzvarēja,» sacīja apsūdzētāju advokāts.

BP no Kostnera kompānijas «Ocean Therapy Solutions» iegādājās 32 ierīces, kas naftas produktus atdala no ūdens. Darījums tika noslēgts pēc tam, kad 22. aprīlī Meksikas līcī nogrima BP īrētā naftas ieguves platforma, noplūdinot četrus miljonus barelu jēlnaftas. Tā bija lielākā naftas noplūde pasaules vēsturē.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

24.10.2017
Ienākt apollo.lv