KHL prezidenta un Karlovi Vari «Energie» tikšanās nav notikusi

Apollo
0 komentāru

Nav notikusi aizvadītās nedēļas nogalē paredzētā Čehijas kluba Karlovi Vari «Energie» vadības un Kontinentālās hokeja līgas (KHL) prezidenta Aleksandra Medvedeva tikšanās, vēsta Krievijas laikraksta «Sovetskij sport» mājaslapa.

Alexander Medvedev

KHL prezidents Aleksandrs Medvedevs nav pārliecināts, vai Čehijas kluba vēlmes saskan ar iespējām.

Foto: LETA/AFP

Tiek ziņots, ka tikšanās, kuras laikā bija plānots pārrunāt Čehijas kluba iespējamo dalību nākamās sezonas KHL regulārajā čempionātā, 7. un 8. martā Ženēvā nenotika un tā pārcelta uz vēlāku laiku. Datums, kad varētu notikt abu pušu sarunas, pagaidām nav zināms.

«Čehi ļoti vēlas startēt mūsu līgā, taču vēlmes ne vienmēr sakrīt ar iespējām,» laikraksts citē KHL prezidentu Medvedevu. «Lai novērtētu viņu patiesās iespējas [startēt KHL], mums būs jātiekas.»

Kā KHL paziņoja laikrakstam, pagaidām pārrunas ar Karlovi Vari «Energie» atliktas uz nenoteiktu laiku, tomēr KHL un Čehijas klubs turpinās sazināties ar vēstulēm.

Tāpat pagaidām nav skaidrs Voskresenskas «Himik» un Čehovas «Vitjaz» komandu liktenis, kuras finansiālo problēmu dēļ no KHL, visticamāk, pāries uz Krievijas Augstāko līgu. KHL plāno galīgo komandu sastāvu nākamajai sezonai paziņot līdz 15. maijam.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv