Ķīnā atrasts dīvains zvērs — bez kažoka, atgādina «suņulāci»

Apollo
0 komentāru

Ķīnā mednieki notvēruši visai dīvainu zvēru. Tiesa, arī viņi paši nemaz nezina, ko tieši notvēruši. Dzīvnieks izskatās pēc lāča un suņa krustojuma, turklāt viņš it kā slimo ar kādu slimību, jo tam nav spalvu, vēstī «The Sun».

Šim zvēram nav nekādas saistības ar rakstā pieminēto dzīvnieku. Lai apskatītu Ķīnā atrastā dzīvnieka bildes, lūdzu, sekojiet norādēm rakstā.

Šim zvēram nav nekādas saistības ar rakstā pieminēto dzīvnieku. Lai apskatītu Ķīnā atrastā dzīvnieka bildes, lūdzu, sekojiet norādēm rakstā.

Foto: Scanpix/AP

Zvērs pie medniekiem nonācis, jo bija iekļuvis vienā no mednieku izliktajām lamatām. Sākumā mednieki bija domājuši, ka tas ir lācēns, taču zvēram nav kažoka un ir gara aste, raksta «Postimees.»  

Dīvainā dzīvnieka fotogrāfiju skaties šeit.

Tie, kas zvēru redzējuši, norāda, ka tā aste ir kā ķenguram, viņa rūkšana nelīdzinās lāča rūkšanai, bet drīzāk atgādina vienlaicīgi suņa rejas un kaķa ņaudēšanu. Turklāt dīvainais radījums nepārtraukti gaudo.

Pagaidām nav skaidrs, vai viņš gaudo, jo ir apmaldījies, vai meklē savus sugas brāļus.

Mednieki šo zvēru nosaukuši par «austrumu jetiju» jeb sniega cilvēku. Tomēr ar cilvēku viņam ir pavisam maza līdzība, turklāt, jetiji esot ar biezu spalvu, bet ķīniešu jetijs — bez tās.

Šobrīd unikālais radījums būrī dodas uz Pekinu, kur viņu pētīs zinātnieki. Ar DNS analīžu palīdzību viņi centīsies noskaidrot zvēra izcelsmi.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv