Ķīnā sievietes gatavas pārdoties, lai nopirktu dzīvokli

Apollo
0 komentāru

Augsto nekustamo īpašumu cenu dēļ Ķīnā iegādāties mājokli nevar 85% ģimeņu, vēsta laikraksts «Global Times», atsaucoties uz Sabiedrisko zinātņu akadēmijas pētījumu.

Ķīnā sievietes gatavas pārdoties, lai nopirktu dzīvokli

dombrassey, CC licence

Dokumentā atzīmēts, ka normālai dzīvokļa cenas un vidējās algas attiecībai jābūt 6:1, kamēr Ķīnā tā ir 22:1.

Fakts, ka ģimenes nevar iegādāties personīgo dzīvokli, atstāj negatīvu ietekmi uz Ķīnas sabiedrību, norāda «Global Times». Aptaujā konstatēts, ka gandrīz puse no aptaujātajām sievietēm ir gatavas nodarboties ar prostitūciju, lai tikai nopelnītu naudu dzīvoklim.

Pašlaik viena kvadrātmetra cena Pekinas un Šanhajas jaunceltnēs maksā aptuveni 2,2 tūkstošus ASV dolāru, savukārt iedzīvotāju vidējie ieņēmumi gadā nepārsniedz 6,6 tūkstošus dolāru. Tas nozīmē, ka, pat ne kapeiku netērējot pārtikai un drēbēm, Pekinas iedzīvotājs gada laikā varēs nopirkt tikai trīs kvadrātmetrus mājokļa.

Ķīnas sabiedrībā aizvien biežāk izskan aicinājumi valdībai kontrolēt mājokļu cenas, kaut ekonomisti uzskata, ka paļauties uz varas iestāžu palīdzību nevar.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
21

2017. gada 21. novembris

Vārda dienas

Zeltīte, AndisAndars, Jona, Zlata, Zeltiņa, Zelta, Viliberts, Vilibalds, Vilfrīds, Vilfrida, Vigurds, Vigra, Vigorts, Vigors, Ando, Andijs, Andejs, Jonass

Valūtu kursi

21.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv